Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

„Facebook“ grupė ragina nepirkti degalų iš didžiųjų pardavėjų

Socialiniame tinkle „Facebook“ buvome pakviesti prisijungti prie įvykio pavadinimu „Nepirkti degalų !!!“. Pagalvojome, tai turbūt dar vienas būdas išlieti savo pyktį ant valstybės ir tiek. Bet šįkart viskas kiek kitaip.

Egidas Slapta ir kiti iniciatoriai jo aprašyme dėsto savo mintis:

„Degalų kainos stiebiasi aukštyn. Dar truputis ir pasieks ~4,5 Lt už litrą, o paskui gal ir dar daugiau. Gimė idėja, kuri gali atnešti realią naudą. Degalų įmonės ir OPEC šalys vis mano, kad litro degalų kaina yra žema. Todėl turime imtis radikalių veiksmų, siekdami pamokyti juos, kad tai perkantieji, o ne parduodantieji turi reguliuoti kainą“, – rašoma įvykio aprašyme „Facebook“.

Autorių idėja yra labai paprasta ir kiek skirtinga nuo praeitais metais vykusios akcijos, kurios metu vairuotojai pylėsi kuo mažiau kuro – vieni litrą, kiti už litą ir pan. Egido planas, pasak autorių, nesukels nepatogumų nei vairuotojams, nei pardavėjams.

„Štai sumanymas: neperkame jokių degalų, o geriausiai iš viso nieko iš didžiausių degalų įmonių. Jie neparduos kuro, bus priversti sumažinti kainą. Jei sumažins kainą jie, mažosios bus priverstos pasielgti taip pat.“

Autoriai pabrėžia, kad šio plano sėkmė priklauso nuo dalyvaujančių jame vairuotojų skaičiaus. Šiuo metu, pagal „Facebook“, 18600 vartotojų sutinka dalyvauti, 3000 neapsisprendžia, o dar kone 100 tūkst. savo nuomonės nepareiškia.

Įdomu, idėjos autoriai pažada, kad jei „iškentėsime“ iki sausio mėnesio galo, įmanoma, kad kainos pasieks apie 3 litus už litrą. Mes tuo smarkiai abejojame.

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Įrašykite komentarą