Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

„Skype“ keliasi į automobilius

„Skype“ surado dar vieną internetinių pokalbių pritaikymo būdą. Drauge su „General Motors“ jie sukūrė naujos kartos „OnStar“ pramogų valdymo sistemą, kurioje bus ir ryški, didelė „Skype“ programos ikonėlė.

Tiesa sakant, istorija šiek tiek anksčiau. „Verizon“ operatoriui keliuose didžiausiuose miestuose pristačius 4G LTE mobilaus duomenų perdavimo technologiją (mūsų šalyje ją naudoja „Mezon“), automobilių pramonė susimąstė – kaip ją išnaudoti automobiliuose.

Pirmieji savo viziją pristatė „General Motors“. Jie demonstraciniame „Buick LaCrosse“ automobilyje sumontavo naujos kartos „OnStar“ pramogų valdymo sistemą, kuri naudodama greitą 4G tinklą automobilyje suteikia galimybę ne tik žiūrėti „YouTube“, bet ir pasikalbėti su draugais per „Skype“.

Jei balso pokalbių nepakanka – sustokite. Sistema užfiksuos, kad automobilis stovi, ir pati persijungs į vaizdo pokalbių režimą.

„OnStar“ siūlo dar kelis įdomius sprendimus. Tarkime, prisijungusi prie eismo stebėjimo kamerų ji jums parodys ekrane, kokia situacija keliuose. Realiu laiku. Naudinga.

Šiek tiek futuristiškai skamba sistema, kuri prisijungusi prie prekybos centro apsaugos kamerų išsaugos jų vaizdą tuo metu, kai į automobilį kažkas atsitrenks ar suveiks jo apsaugos signalizacija.

Vaizdo siužete, be „Skype“, GM pristato dar keletą įdomių naujovių.

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Įrašykite komentarą