Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Paskutinį sausio savaitgalį vyksiančios „Halls Winter Rally“ varžybos pradės Lietuvos ralio čempionato sezoną. Didžiausioje žiemos greičio fiestoje dalyvaus ir praėjusiais metais „Mitsubishi Lancer EVO“ automobiliu čia triumfavęs Martyno Samsono ir Mindaugo Varžos duetas.


– Martynai, kaip pasiruošėte šių metų ralio sezonui? Ar yra naujovių technikoje, komandoje?

– Tik varžybos parodys, kaip mes joms pasiruošėme, bet manau, kad neblogai. Vairuosime BMW M3X. Mums visada kyla minčių ką nors daryti kitaip, todėl nusprendėme suburti kiek netradicinį automobilį. Juk dažnai padarome ką nors kitaip, negu visi kiti. Vieni dėl to mus mėgsta, kiti nemėgsta.

Tikslas kuriant šį automobilį buvo išbandyti naująją savo transmisiją. Esame sukurę naują produktą. Kai važiuodavome automobiliu su galine varančiąja ašimi, pasvarstydavome, kaip elgtųsi BMW su visais varančiais ratais. Kol kas įspūdis geras, automobilis nenuvylė. Valdosi labai gerai, elgesys patinka.

Komandos nuotr./BMW M3X

Komandos nuotr./BMW M3X

– Ar jau susitaikėte su mintimi, kad vėl teks taškytis pažliugusių žvyrkelių balose, o ne ramstytis į pusnis? Kokios oro sąlygos jums priimtinesnės?

– Man tas pats. Visiškai. Gali būti ir purvas. Man gal dar geriau. Pernai irgi buvo pažliugę, bet, manau, kad šiemet vandens ant kelio bus dar daugiau. Mums kuo blogiau, tuo geriau.

– Kokia žiemos ralio specifika: kokie laukia iššūkiai, kurių nebūna vasarą?

– Pilotui jokio skirtumo, kada važiuoti. Automobilį reikia paruošti dideliam šalčiui, nes kenčia kai kurie agregatai. Tačiau, šiemet šalčio nebus. Galbūt bus slidu, bet nuo to tik geriau.

Komandos nuotr./BMW M3X

Komandos nuotr./BMW M3X

– Kokie jūsų ekipažo tikslai žiemos ralyje?

– Norime ne tik išbandyti naują automobilį, bet ir apginti pernykštį savo rezultatą. Turime tikslą nugalėti ir, manau, kad eisime link to. Gal ir atvažiuoja čia kas nors šiaip pasivažinėti, bet mes ne iš tų.

Sieksime laimėti ir tą daryti mums bus itin įdomu, nes pas mus automobilis daug nevažiavęs. Tai dvigubas iššūkis, o būtent iššūkiai ir varo mus į priekį.

– Kokį prognozuotumėte dviem ratais varomų automobilių įskaitos „Top 3“?

– Šituo klausimu patylėsiu. Manau, kad yra daug pretendentų laimėti šias varžybas. Šeštadienio vakare pamatysime tuos tris greičiausius ekipažus.Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.
: Be kategorijos

Parašykite komentarą