Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Jubiliejinės, dešimtosios „Halls Winter Rally“ varžybos atšauktos. Organizatoriai tokį sprendimą priėmė po to, kai daugelis greičio ruožų pavirto purvo voniomis, o dalyviai vienas po kito ėmė skelbti apie pasitraukimą iš varžybų joms net neprasidėjus.


„Halls Winter Rally“ varžybas organizatoriai nusprendė atšaukti motyvuodami tuo, jog oro sąlygos yra itin nepalankios varžybų vykdymui, o keliai – sunkiai pravažiuojami. Apie tokį organizatorių sprendimą nuomonę pareiškė ir sportininkai, kurie turėjo dalyvauti pirmame Lietuvos ralio čempionato etape.

Jau užtektinai prisitampėme per trasų susirašymą.

„Jau atidavėme GPS įrangą, ralis nebeįvyks. Šiaip manau, kad ralis visgi galėjo vykti, nes esu važiavęs pasaulio čempionato etape lapkričio mėnesį per ledą su žvyriniais ratais. Ten buvo daug sudėtingiau.

Tačiau žvelgiant į ralio saugumą galiu pasakyti, kad greitosios medicinos pagalbos automobilis Utenoje neturėjo jokių šansų važiuoti greičio ruožu. Sprendimas atšaukti varžybas yra teisingas. Aišku, pirmojo dešimtuko automobiliai ten būtų pravažiavę, bet nežinau ką būtų turėję daryti tie, kurie važiuoja viena ašimi varomais automobiliais. Jau užtektinai prisitampėme per trasų susirašymą“, – sakė Deividas Jocius.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Deividas Jocius

Giedriaus Matulaičio nuotr./Deividas Jocius

Deividas Jocius sako, kad organizatorių verdiktui įtakos galėjo turėti ir kai kurių ekipažų atsisakymas dalyvauti varžybose joms net neprasidėjus.

„Aišku, tai galėjo turėti kažkiek įtakos. Tačiau bet kuriuo atveju komisarai būtų važiavę ir vertinę trasą ir, turbūt, patys užklimpę.

Gerai, kad organizatoriai tą padarė dar šiandien ir nereikėjo laukti rytojaus. Rytoj būtų daugiau rūpesčių – mechanikai, automobiliai suvažiuotų. Dabar viskas padaryta laiku. Tai protingas sprendimas“, – kalba Deividas Jocius.

Deividas Jocius viliasi, kad atšilimas nepakeis Voru ralio organizatorių planų, mat šis etapas, įtrauktas ir į Lietuvos čempionato įskaitą, vyks antroje vasario pusėje.

VIDEO: Žiemos ralio trasa Vaidoto Žalos akimis: daug purvo, lietus ir balos

VIDEO: Žiemos ralio trasa Vaidoto Žalos akimis: daug purvo, lietus ir balosŠaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.
: Be kategorijos

Parašykite komentarą