Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Nepalankios oro sąlygos pagalius į ratus kaišo ne tik Lietuvos ralio organizatoriams. Apie atšauktas varžybas paskelbė ir „Madona 2016” ralio rengėjai.


Staigus atodrėkis lėmė tai, kad šeštadienį Latvijoje turėjusios vykti mini ralio varžybos „Madona“ atšauktos. Apie tai šiandien pranešė Latvijos ralio naujienų portalas 4rati.lv.

Skelbiama, kad varžybų atšaukimo priežastis – staigus atodrėkis ir rizika, jog keliai taps nepravažiuojami. Šiose varžybose ketino startuoti 57 ekipažai. Buvo numatytii penki greičio ruožai. Jais, kartu su pervažiavimais, dalyviai ketino įveikti 84,54 km.

Ant plauko pakibo ir Europos ralio čempionato etapas Liepojoje. Organizatoriai savo verdiktą žada pranešti artimiausiu metu, tačiau kol kas oficialios informacijos apie varžybų atšaukimą nėra.

Primename, kad ketvirtadienio vakarą apie varžybų atšaukimą pranešė ir „Halls Winter Rally“ organizatoriai. Dalyviams pareiškus pretenzijas dėl nepravažiuojamų kelių ir suabejojus varžybų saugumu buvo nuspręsta pirmojo Lietuvos ralio čempionato etapo nebevykdyti.Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.
: Be kategorijos

Parašykite komentarą