Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

„Alfa Romeo“ plečia 4C gamą ir pristato… dviratį„Alfa Romeo“ dviratis 4C

„Alfa Romeo“ nuotr.  / „Alfa Romeo“ dviratis 4C

Automobilių gamintojų dizaineriai kartais imasi pašalinių darbų, prekės ženklu pažymėdama ir daiktus, ne visada susijusius su automobiliais. Geriausias to pavyzdys turbūt būtų „Porsche“, kurie turi savo pavadinimu paženklintą rūbų liniją, rašiklius ir netgi kaljanus. Neatsilikti stengiasi ir kiti.


Štai pavyzdžiui „Alfa Romeo“. Jų superautomobilio 4C išvaizda kaip ir padaryta, tad dizaineriai ėmėsi konstruoti… Dviratį. Taip, dviratį, pažymėtą 4C.

Ši transporto priemonė buvo kuriama atsižvelgiant į dalykus, kuriais išsiskiria ir 4C. Pavyzdžiui, svoris – visas dviračio rėmas pagamintas iš anglies pluošto ir sveria vos 7 kg.

Dviratis surenkamas tik rankomis ir tik Italijoje. Visos jo detalės, įskaitant ir pavarų perjungimo mechanizmus, stabdžius ir t.t. pagaminta iš anglies pluošto – tvirčiausios ir lengviausios šiuo metu automobiliuose naudojamos medžiagos.

Jo kaina prasideda nuo 3500 eurų (12 tūkst. Lt). Kokių niekučių galima užsisakyti papildomai, „Alfa Romeo“ dar neatskleidė. Kompanijos atstovai pasakojo, kad dviratis bus parduodamas trijuose žemynuose – Europoje, Azijoje bei Amerikoje.


Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Įrašykite komentarą