Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Naujasis „Nissan X-Trail“ bus populiariausias naujas visureigis Lietuvoje?„Nissan X-Trail“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.  / „Nissan X-Trail“

Tuo neabejoja „Nissan Nordic Europe“ komunikacijos vadovas Baltijos šalims Mindaugas Plukys. Frankfurto automobilių parodoje sutiktas „Nissan“ atstovas papasakojo apie šviežiausią kompanijos kūrinį – „X-Trail“ visureigį.


Frankfurte pristatytas „X-Trail“ – dar tik koncepcinis modelis, tačiau neabejojama, kad gamybai paruoštas visureigis atrodys praktiškai taip pat. M.Plukys atskleidė, kad 2014 m. Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį bus parodytas gamybai paruoštas „X-Trail“ – tada bus žinomos ir jo kainos, ir komplektacijų ypatybės.

Viso gero kvadratiniam „X-Trail“

Pirmas dalykas, krintantis į akis – pakitusi išvaizda. Radikaliai. „X-Trail“, gamintas nuo 2001 metų, visuomet išsiskyrė savo kampuota išvaizda, primenančia klasikinius džipus. Naujasis neria į platesnius pirkėjų vandenis – dailus, aptakus ir jokiais būdais ne kampuotas automobilis yra skirtas didesniam pirkėjų ratui. Ar „Nissan“ nesibaimina prarasti ištikimų „X-Trail“ pirkėjų?

„Pirkėjai dabar neturi iš ko rinktis. Paskutinis „kvadratinis“ „X-Trail“ jau dingo ir visi rinkoje esantys SUV klasės automobiliai yra pakankamai apvalūs. „Nissan“ taiko į tą auditoriją, kuriai patinka truputį švelnesnių linijų automobiliai“, – pasakojo M.Plukys.

„Nissan X-Trail“ „Nissan X-Trail“


Toks dizaino pakitimas, pasak „Nissan“ atstovo, neįvyko per vieną naktį. Buvo atliktas ne vienas tyrimas ir jų išvadų dėka japonai nusprendė – gana kamuotų visureigių.

Šis „X-Trail“ yra platesnis, ilgesnis ir gerokai, bent jau iš pirmo žvilgsnio, prabangesnis už buvusįjį. Pastačius greta senojo, sunku įžiūrėti bent vieną panašumą – „X-Trail“ išoriškai atnaujintas radikaliai.

Nors išorė pasikeitė į švelniąją pusę, M.Plukys teigė, kad „Nissan X-Trail“ neprarado savo gerųjų savybių: „Tai yra visiškai naujas automobilis su senojo sugebėjimu važiuoti bekele.“ Sugebėjimas važiuoti bekele turėtų būti netgi geresnis nei ankstesnio „X-Trail“, kadangi automobyje sumontuota patobulintos įkalnės bei nuokalnės įveikimo sistemos.

Populiariausias Lietuvoje?

„Į šį modelį dedamos didelės viltys, – neslėpė M.Plukys – turime nemažai ištikimų „X-Trail“ klientų ir manome, kad jie priims šį pakitusį dizainą teigiamai.“ 

Globaliu mastu „Nissan“ planuoja parduoti apie 500 tūkst. „X-Trail“ į metus. Jeigu šis skaičius bus įgyvendintas, „X-Trail“ taps vienu populiariausių padidinto pravažumo automobilių visame pasaulyje.

M.Plukys nesudvejojo paprašytas įvardinti populiariausią visureigį Lietuvoje – „X-Trail“ turėtų tapti visureigių „Nissan Qashqai“. Šis krosoveris ilgą laiką buvo perkamiausių Lietuvoje automobilių trejetuke.


Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Įrašykite komentarą