Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

„Volvo Concept Coupe“ gali būti gaminamas mažu tiražu„Volvo Concept Coupe“ automobilis Frankfurto automobilių parodoje

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr.  / „Volvo Concept Coupe“ automobilis Frankfurto automobilių parodoje

Frankfurto automobilių parodoje Švedijos koncernas „Volvo“ pristatė itin elegantišką bei dailų „Concept Coupe“ prototipą. Prieš mašinos debiutą gamintojas tvirtai pareiškė, kad tai – tik užklasinė „Volvo“ veikla.


Tiksliau sakant, serijinės tokio modelio gamybos švedai neplanavo. Dizaino vadovo Thomaso Ingenlatho suprojektuotas konceptas į pasaulį įžengė su kita misija – būtent šis automobilis pristatė naują „Volvo“ dizaino kryptį bei platformą, ant kurios bus gaminamas naujos kartos XC90 visureigis.

Tačiau Vokietijos leidinys apie automobilius „Auto BIld“ teigia, kad sulaukę didelio palaikymo bei itin daug pozityvių komentarų, „Volvo“ valdybos nariai galbūt ir pamatė realų tokio automobilio potencialą. Vokiečių teigimu, gamintojas šiuo metu analizuoja galimą „Concept Coupe“ atėjimo į pasaulį scenarijų.

Tikėtina, kad uždegus žalią šviesą jo gamybai, tokia mašina būtų surenkama tik nedideliu tiražu, tuo tarpu į serijinės versijos kūrimo procesą būtų įtraukta ir „Bertone“ dizaino studija.

„Volvo Concept Coupe“ turi 2,0 litrų keturių cilindrų benzininį variklį su mechaniniu bei turbokompresoriumi. Vidaus degimo jėgainė suka priekinės ašies ratus, o galinėje sumontuotas ir elektros motoras. Teigiama, kad bendras hibridinės sistemos pajėgumas išvysto 400 AG ir 600 Nm.

Kaip manote, ar „Volvo“ turėtų sukurti serijinį kupė pagal šio prototipo kėbulo linijas? Ar toks automobilis (nesvarbu, ar serijinė versija būtų hibridinė, ar ne) įneštų tam tikro prieskonio „Volvo“ gamai?


Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Įrašykite komentarą