Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

Laikrodžiai

2016-09-03

Laikrodis jau seniai nebėra vien tik prietaisas, padedantis nepasiklysti laike nuolat skubantiems. Šiandien jis – vienas iš populiariausių aksesuarų, leidžiančių būti pastebėtiems. Jeigu norisi ant savo rankų turėti ir stilingą, ir madingą, ir puošiantį aksesuarą, tai laikrodžiai – pats puikiausias pasirinkimas.

laikrodziai
Kadangi laikrodžių esama įvairiausių modelių, spalvų, juos puošia įvairiausių prekinių ženklų pavadinimai, išsirinkti kartais gali būti sunku. Tačiau svarbiausia nepamiršti: laikrodžio kaina ir prekinis ženklas tikrai ne visada apsprendžia gaminio kokybę. Žinoma, nieko tokio, jei prekės ženklas ir aukšta kaina jums atrodo pats svarbiausias kriterijus – tuomet neabejodami galite rinktis patį brangiausią (pasirinkimas tokių laikrodžių iš ties didelis). Tačiau jei vis tik ieškote laikrodžio už prieinamą kainą, o jo gamintojas jums nėra joks paskatinimas šį gaminį įsigyti, tuomet galite drąsiai žiūrėti ir rinktis jums labiausias patinkančias spalvas, formas, medžiagas. Pasimatavus laikrodį ant rankų taip pat galbūt daugelis jums iki tol patikusių modelių nebeatrodys tokie patrauklūs, o tie, kuriuos iš karto atmetėtė, gali sužavėti. Juk rankos forma lemia tai, kaip konkretus laikrodis atrodys ir žiūrėsis. Ant stambesnių rankų reiktų rinktis ir stambesnį gaminį, o jei rankos plonos, tai būtina ieškoti smulkaus aksesuaro. Tai turi puošti, o ne nukreipti dėmesį vien dėl savo dydžio ir netinkamų, neišlaikytų proporcijų. Jis kaip ir kiekvienas daiktas, turi turėti svo stilių ir kurti stiliaus vertę, svarbią jums ir jūsų įvaizdžiui.
Gal ir ne visada apie tai pamąstome, tačiau egzistuoja ir bendrieji, daugeliui žmonių panašūs grožio ir stiliaus kriterijai. Todėl į tai kartais irgi derėtų atsižvelgti. Jeigu didžiajai daliai žmonių laikrodis asocijuojasi su apvaliu ciferblatu ir vidutinio plonumo apyranke, tai tokių, kuriuos žavės neaiškių formų laikrodis su ekstravagantiška siūlo plonumo apyranke ar iškraipytų formų ciferblatu, bus, aišku, kur kas mažiau. Todėl kuriant savo stilių svarbu paklausti: mane laikrodis turi puošti ar išskirti iš kitų? Nuo atsakymo į šį klausimą ir priklauso, kokie laikrodžiai bus užsegti ant jūsų rankų ir kokį įvaizdį jie padovanos.

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Parašykite komentarą