Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota„Nouvair“ prototipas

„Gray Design“ nuotr.  / „Nouvair“ prototipas

„Gray Design“ kompanijoje dirbantis Edwardas Grayus pristato neįprasto automobilio koncepciją. Pasakyti, ar tai – gražus, ar baisus automobilis sunku ir, sutikite, subjektyvu.


Dizaineris teigia, kad šį konceptą jis projektavo pagal 19-20 amžiaus Čekijos menininko bei dizainerio Alfonso Muchos išrastas linijas.

Kūrinio autorius neatskleidžia, koks variklis turėtų būti montuojamas šiame automobilyje, tačiau tai nėra taip svarbu – mažai tikėtina, kad bus sukurtas realus toks prototipas, o ką jau kalbėti net ir apie riboto leidimo gamybą.

Kai kuriems žmonėms šio automobilio galinė dalis bei arkos gali smarkiai priminti tarpukario laikais kurtų mašinų formas. Vienas iš pavyzdžių – „Bugatti Type 57“, turintis panašią „uodegą“.

Tuo tarpu kitiems ši mašina labiau primins dideliame karštyje stovėjusį bei nuo to išsilydžiusį plastmasinį automobilį. Kokia jūsų nuomonė apie šį kūrinį? Ar gamintojai kurdami automobilius turėtų žvelgti 70 metų atgal? O galbūt atvirkščiai – praeities tendencijas reikėtų pamiršti?


Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Parašykite komentarą