Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota„Volvo Concept You“

„Volvo“ nuotr.  / „Volvo Concept You“

Rugsėjo viduryje buvo pasklidę gandai, kad „Volvo“ gamą gali papildyti prašmatnus automobilis, konkuruosiantis su S klasės „Mercedes-Benz“, 7 serijos BMW ir „Audi A8“.


Nors ir Švedijos koncernas jau ankščiau pareiškė, nesivaikysiąs prabangių vokiškų sedanų, gandai vis tiek išsiveržė į interneto platybes. Buvo teigiama, kad „Volvo S100“ bus gaminamas ant naujos kartos S80 pagrindo.

Tačiau „Car Advice“ portalo duomenimis, visa tai buvo tik eilinės spekuliacijos. „Volvo“ atstovas spaudai, ponas Per-Ake Frobergas pareiškė, kad tai – tik gandai, kurie nebus realizuoti.

Specialistas pridūrė, kad segmentą, kuriame figūruoja 7 serija, S klasė bei A8 jie pažįsta – tam švedai ruošia S80 ir S80L, nors ir jie nesivaikys kai kurių vokiečių demonstruojamų savybių. Tačiau savo vizijoje jie nemato jokio didesnio „Volvo“ markės automobilio.

Gandai buvo pasklidę dėl neva pernelyg akivaizdžiai „Geely“ grupės valdybos narių išdėstytos taktikos, kurią Azijos spauda interpretavo savaip. Per-Ake Frobergas pridūrė, kad „Volvo“ ir „Geely“ puikiai žino savo strategijas.


Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Parašykite komentarą