Japoniškų automobilių klubas - Acura, Daihatsu, Honda, Infiniti, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota„Škoda Rapid“

„Škoda“ nuotr.  / „Škoda Rapid“

1984-aisiais „Škoda“ pristatė „Rapid Coupe“, kurtą ant 130/135/136 modelių platformos. Nors šis, tuo metu Čekoslovakijai priklausęs koncernas gamino nelabai patikimus ir kokybiškus automobilius, „Rapid Coupe“ buvo pavadintas „pigiu Porsche“. Ir ne tik dėl žemėjančios stogo linijos, o ir dėl kiek aštresnio valdymo.


Tačiau portalo „Autoblog.nl“ teigimu, šis vardas gali sugrįžti į pramonę – kitais metais čekai paminėtų pirmojo „Rapid Coupe“ trisdešimtmetį, o ta proga pristatytų ir visiškai naują tokio automobilio versiją.

Sunku pasakyti kiek tiesios yra šiuose ganduose, nes visai neseniai „Škoda“ oficialiai pareiškė, kad jų filosofija prieštarauja sportiškų mašinų gamybai. Dėl to gamoje nebebus ir naujos kartos „Fabia vRS“ modelių.

Visgi, jeigu čekai iš tiesų ant naujojo „Rapid“ platformos kuria kupė versija, tikėtina, kad šis modelis taps vienu iš pigiausių kupė automobilių rinkoje.

Wikipedia.org nuotr./1984-ųjų „Škoda Rapid“ Wikipedia.org nuotr./1984-ųjų „Škoda Rapid“Šaltinis: Gazas.lt

Jums patinka šis? Spauskite patinka.

Parašykite komentarą